Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Vážení spoluobčané,

vedení obce má zájem dál zlepšovat životní prostředí v obci. Cestou k tomu, aby Otice byly pěknější, zdravější a přitažlivější dnes i zítra je zpracování plánu péče o zeleň, podle kterého budeme my i další pokolení obec spravovat. Rozhodli jsme se proto takový plán pořídit. Odborně se mu říká studie sídelní zeleně.

Není cílem vedení obce studii vypracovat bez znalostí potřeb a představ občanů. Když se do procesu nezapojí maximum občanů, bude vesnice za čas jen noclehárnou. To samozřejmě nechceme. Co chceme, je obec spravovat tak, aby se v ní žilo dobře a byla přitažlivá nejen pro naše děti, vnoučata, ale také pro nové občany. Proto Vás chci požádat, abyste anketu vyplnili zodpovědně a třeba se svými dětmi.  Budete-li chtít, anketní lístky si nakopírujte nebo je obdržíte na obecním úřadu.

V anketě Vám nabízíme možnost se vyjádřit k několika problematickým oblastem, které nejsou v dobrém stavu. Máme možnost nechat současný stav, nebo jej změnit.  Pohledy mohou být různé.


Lokalita KUŽELNA – řešíme území s velkým potenciálem pro volnočasové aktivity, ale s nulovým zájmem investorů.  Obec na rekonstrukci finance nemá a dlouho mít nebude, protože priority jsou jiné-rekonstrukce kulturního domu, čističky odpadních vod, místních komunikací..., nicméně nelze nehledat koncepci a řešení. 

Anketa rozvoje obce

1. Minigolf je jedním z míst, které je dlouhodobě nevyužíváno, byť bylo udržováno i otevřeno, náklady na provoz převýšily tržby. Údržba je náročná a přitom zřejmě v současné době "zbytečná." Nabízí se tedy obecně několik řešení:
2. Hřiště vedle tenisového kurtu - tenisových kurtů máme podle menšího zájmu v obci dost. Není třeba budovat hřiště, kam nikdo nebude chodit. Proto hledáme využití bývalého tenisového kurtu, který je dnes zpustlý. Máme několik představ či nápadů, ale zámě
3. Louka u kuželny - dnes je na ni zarostlé hřiště na plážový volejbal a zbytek plochy se jen seká. Nabízí se varianty řešení:
4. Lokalita U PEKÁRNY (studny před bytovkou) - stávající využití není prakticky žádné a přitom je prostor v klidné centrální části, vodu ze studny je možno využívat a mohlo by zde být pěkné zázemí nejen pro děti. Zde máme možná zavádějící, ale celkem ori
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Po kolika kolech jezdí motorka