představení obce Otice

Obec se nachází v předhůří Nízkého Jeseníku. Páteří území je řeka Hvozdnice. Otice nejsou typickou obcí vesnického charakteru, mají spíše charakter vzdálenějšího předměstí Opavy, kam se s oblibou stěhují právě lidé v Opavě pracující.

HC Otice sezóna 2013

Hokejisté HC OTICE v ročníku 2013/2014 AHL

Hokejisté HC Otice nastoupili v prakticky stejném složení do nové sezóny 2013/2014 s cílem jednoznačně si zajistit  postup do 2. kola mezi nejlepších 10 týmů. Soutěží opět 20 hokejových družstev, kdy v prvním kole se utkají všichni spolu a výsledek prvního kola určí postupující do 2. kola na skupinu A, a skupinu B – mezi 11. až 20. místem.

První zápasy začaly velice slibně a hokejisté HC Otic si v poli soupeřů vybojovali respekt. Po odehrání všech 19 zápasů 1. kola se obsadili 7. místo  a tím postupují do dalších bojů o titul.

2. kolo skupiny A již začalo a nutno dodat, že vítězně. Nejprve ve velmi hektickém utkání s HC Bolaticemi, kdy po 2. třetinách za stavu 0:4 už málokdo věřil ve výhru, došlo k senzačnímu obratu a ve 3. třetinHC Otice po výhře nad Pneu Jaktařě nasázeli borci Otic 6 gólů do sítě Bolatic a zvítězili 6:4.

V druhém utkání proti HC Pneu Jaktař byl výsledek po 2. třetině 1:3 a také tady ve 3. třetině došlo k obratu vývoje utkání na 7:5. Otice !

Po 2 utkáních jsou tedy HC Otice na 2 místě a čeká je v neděli 16.3.2014 zápas s HC Zábřeh od 11.15 hod. v BULY Aréně v Kravařích.