Otice - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Firmy v obci

služby, firmy, řemesla

Smíšené zboží TEMPO o.d.
Maloobchodní prodej potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby.
Řeznictví Uzenářství Gebauer
Firma Lukáš Gebauer - řeznictví a uzenářství byla založena v prosinci roku 1998. Sídlo firmy je v obci Otice, vzdálené asi 2 km západním směrem od města Opavy, kde je umístněna také výrobna a prodejna. Druhou prodejnu zákazníci naleznou v opavské městské části Kylešovice.
Řeznictví vyrábí především tepelně opracované masné výrobky, trvanlivé tepelně opracované masné výrobky a masné polotovary. Výrobky jsou produkovány z vždy čerstvého masa.
Reklama Martínkovi
Sítotisk, reklamní polepy, velkoplošná reklama, návrhy
1.Slezská strojní, a.s.
1. Slezská strojní, a.s. byla založena v roce 1999 a její činnost plně navázala na služby, které její pracovníci započali již v roce 1990. Firma 1. Slezská strojní, a.s. se zabývá prodejem zemědělských strojů, originálních náhradních dílů, servisem a opravami zemědělské techniky. Zajišťuje financování při koupi nabízených strojů. Servisní pracoviště je uznanou zkušebnou na testování polních postřikovačů a rosičů.
Gavenda s.r.o.
Společnost Gavenda s.r.o. vznikla v roce 2001, kdy navázala na činnost firem Anna Gavendová a Stanislav Gavenda. Podnik byl založen jako rodinná firma. Původně se společnost věnovala prodeji hutního a spojovacího materiálu, zámečnictví a výkupu šrotu. Díky investicím, které byly provedeny na objektu bývalých Škrobáren, bylo otevřeno nové OBCHODNÍ CENTRUM GAVENDA, do kterého se přemístila prodejna spojovacího materiálu a kadeřnictví Soňa, nově zde byla otevřena restaurace Lenies Bar a obchody se značkovým oblečením.
Jatka - Kurka s.r.o.
Společnost Jatky Otice byla založena v roce 1991 panem Václavem Kurkou, který byl až do roku 2004 jediným vlastníkem celé firmy. Od 1. ledna 2004 přešla veškerá činnosti na společnost JATKA - KURKA s.r.o. Provozovna firmy se nachází v obci Otice asi 2 km od Opavy v prostorách ZP Otice, a.s. na ulici K Rybníčkům 359. Hlavní činností firmy je nákup, přeprava, porážka a jateční opracování prasat, expedice a přeprava vepřových půlek a drobů. Firma dále zprostředkuje nákup hovězího dobytka a přepravu.
Štencel Transport s.r.o.
Obchodní společnost ŠTENCEL TRANSPORT s.r.o., jejímž zakladatelem a jediným společníkem je ing. Josef Štencel, se zabývá vnitrostátní a mezinárodní nákladní automobilovou dopravou, spedicí a opravárenstvím.
Techfloor s.r.o.
Společnost Techfloor vznikla jako samostatný právní subjekt v roce 1996. Cílem vždy bylo a je patřit mezi nejvýznamnější firmy v oblasti realizací průmyslových podlah, a to nejen v České republice.
Strojírna Vehovský
Naše společnost vznikla k 1.1. 1997 a původním předmětem činnosti byl nákup a prodej kovoobráběcích a tvářecích strojů. Od roku 1998 došlo k rozšíření předmětu činnosti o kovoobrábění a to se postupně stalo hlavním a jediným směrem orientace firmy. Za dobu své existence prošla firma dynamickým rozvojem.
SEMIX PLUSO, spol. s r. o.
Jsme ryze česká společnost, výrobce a prodejce potravinářského sortimentu, který tvoří BIO produkty, cereálie, směsi a náplně určené na výrobu chleba, pečiva a moučníků pro pekaře, cukráře, gastro provozy i konečné spotřebitele.
Masáže zábaly / Daša Svobodová
Zabývám se péči o tělo a pokožku, včetně očisty, vyhlazení, uvolnění a detoxikaci organismu i se ztrátou centimetrů. Nabízím popis jednotlivých procedůr, včetně časové a cenové nabídky.

Moderní škola s.r.o.
Firma se specializuje na výrobu školního nábytku. V našem portfoliu naleznete zejména typizovaný kovový nábytek pro školy všech typů, ale i vybavení pro školní jídelny, šatny, mateřské školy, posluchárny a další. Vedle školního nábytku vyrábíme i vybavení pro interiéry kanceláří a veřejných budov.

veřejný internet

BNET Internet
Společnost BNET Internet je místní regionální firma poskytující kvalitní internetové připojení pro Vaši domácnost či firmu. U Všech tarifů je dostupná chytrá internetová TV.

https://www.bnet-internet.cz/