Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Videem můžete otáčet a rozhlížet se plně v 360 °

K prohlížení je zapotřebí nejnovější verze webového prohlížeče (Opera, Firefox, IE, Safari)

Válečné hroby

Památník

Evropská databanka

Evropská databanka

Opavské Slezsko

Opavské Slezsko

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 229
TÝDEN: 631
CELKEM: 962798

Obsah

služby, firmy, řemesla

Prodejna smíšené zboží TUTY

Smíšené zboží TEMPO o.d.

Maloobchodní prodej potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby.

Řeznictví uzenářství Gebauer

Řeznictví Uzenářství Gebauer

Firma Lukáš Gebauer - řeznictví a uzenářství byla založena v prosinci roku 1998. Sídlo firmy je v obci Otice, vzdálené asi 2 km západním směrem od města Opavy, kde je umístněna také výrobna a prodejna. Druhou prodejnu zákazníci naleznou v opavské městské části Kylešovice.
Řeznictví vyrábí především tepelně opracované masné výrobky, trvanlivé tepelně opracované masné výrobky a masné polotovary. Výrobky jsou produkovány z vždy čerstvého masa.

Zámečnictví Miroslav Hilse

Zámečnictví Miroslav Hilse

Výroba zámečnických stavebních prvků, ocelových střešních a průmyslových stavebních konstrukcí včetně montáže.

Reklama Martínkovi

Reklama Martínkovi

Sítotisk, reklamní polepy, velkoplošná reklama, návrhy

1.Slezská strojní

1.Slezská strojní, a.s.

1. Slezská strojní, a.s. byla založena v roce 1999 a její činnost plně navázala na služby, které její pracovníci započali již v roce 1990. Firma 1. Slezská strojní, a.s. se zabývá prodejem zemědělských strojů, originálních náhradních dílů, servisem a opravami zemědělské techniky. Zajišťuje financování při koupi nabízených strojů. Servisní pracoviště je uznanou zkušebnou na testování polních postřikovačů a rosičů.

Gavenda s.r.o.

Gavenda s.r.o.

Společnost Gavenda s.r.o. vznikla v roce 2001, kdy navázala na činnost firem Anna Gavendová a Stanislav Gavenda. Podnik byl založen jako rodinná firma. Původně se společnost věnovala prodeji hutního a spojovacího materiálu, zámečnictví a výkupu šrotu. Díky investicím, které byly provedeny na objektu bývalých Škrobáren, bylo otevřeno nové OBCHODNÍ CENTRUM GAVENDA, do kterého se přemístila prodejna spojovacího materiálu a kadeřnictví Soňa, nově zde byla otevřena restaurace Lenies Bar a obchody se značkovým oblečením.

Klassa plus, s.r.o.

KLASSA plus, s.r.o.

Společnost KLASSA plus s.r.o. je předním výrobcem školního, kancelářského a dětského nábytku v České republice. Na trhu působí od roku 1994 její stabilní pozici zajišťuje ucelená nabídka produktů, poradenství, záruční a pozáruční servis.
Kvalitu výrobků a služeb dokazují certifikace GS LGA, Vynikající výrobek roku a ISO 9001:2000

Jatka - Kurka s.r.o.

Jatka - Kurka s.r.o.

Společnost Jatky Otice byla založena v roce 1991 panem Václavem Kurkou, který byl až do roku 2004 jediným vlastníkem celé firmy. Od 1. ledna 2004 přešla veškerá činnosti na společnost JATKA - KURKA s.r.o. Provozovna firmy se nachází v obci Otice asi 2 km od Opavy v prostorách ZP Otice, a.s. na ulici K Rybníčkům 359. Hlavní činností firmy je nákup, přeprava, porážka a jateční opracování prasat, expedice a přeprava vepřových půlek a drobů. Firma dále zprostředkuje nákup hovězího dobytka a přepravu.

Štencel Tramsport s.r.o.

Štencel Transport s.r.o.

Obchodní společnost ŠTENCEL TRANSPORT s.r.o., jejímž zakladatelem a jediným společníkem je ing. Josef Štencel, se zabývá vnitrostátní a mezinárodní nákladní automobilovou dopravou, spedicí a opravárenstvím.

Techfloor

Techfloor s.r.o.

Společnost Techfloor vznikla jako samostatný právní subjekt v roce 1996. Cílem vždy bylo a je patřit mezi nejvýznamnější firmy v oblasti realizací průmyslových podlah, a to nejen v České republice.

Strojírna Vehovský

Naše společnost vznikla k 1.1. 1997 a původním předmětem činnosti byl nákup a prodej kovoobráběcích a tvářecích strojů. Od roku 1998 došlo k rozšíření předmětu činnosti o kovoobrábění a to se postupně stalo hlavním a jediným směrem orientace firmy. Za dobu své existence prošla firma dynamickým rozvojem.

DC Intersnack a.s.

Distribuční centrum - Intersnack, a.s.

Společnost Intersnack a.s je klíčovým hráčem na trhu slaných snacků. Je dceřinnou společností mezinárodní společnosti Intersnack, která patří k největším v Evropě. Vedoucí pozici zaujímá v kategoriích bramborových lupínků, specialit, slaného pečiva, oříšků a popcornu.

SEMIX PLUSO spol. s r. o.

SEMIX PLUSO, spol. s r. o.

Jsme ryze česká společnost, výrobce a prodejce potravinářského sortimentu, který tvoří BIO produkty, cereálie, směsi a náplně určené na výrobu chleba, pečiva a moučníků pro pekaře, cukráře, gastro provozy i konečné spotřebitele.

Masáže zábaly / Daša Svobodová

Zabývám se péči o tělo a pokožku, včetně očisty, vyhlazení, uvolnění a detoxikaci organismu i se ztrátou centimetrů. Nabízím popis jednotlivých procedůr, včetně časové a cenové nabídky.